Cenk Kahvecioğlu bİreysel / Çİft Terapİstİ

Geri Bildirimler

S.T.

Cenk beye bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. öncelikle bu tür tedavilere çok sıcak bakmıyordum kendi problemlerimi kendim cözebilirim diye düşünüyordum. Ama artık tıkandığım bir zamanda destek almaya başladım. Yaptığımız çalışmalar değişim sürecimi kolaylaştırdı diye düşünüyorum. Güçün bende olduğunu zaten biliyordum. Ama son derece güzel teknikleri kullanarak olumsuz duygulardan nasıl kolaylıkla kurtulacağımı öğrendim.

C.M.

İnternette panik atakla ilgili araştırma yaparken gördüğüm. İlk görüşte güvendim kendisine ve çalışmalara başladık. 10 seansta kontrol altına aldık. Şimdi rahatlıkla işlerimle ilgileniyorum ne zaman gelecek diye korkmuyorum. Çünkü nasıl kontrol edeceğimi biliyorum. teşekkür ederim.

E.K.

Eşimle birlikte destek aldık. İlk başlarda bu ilişki bitsin derken cenk bey her ikimizinde taşın altına elimizi koymamız gerektiğini gösterdi. Şuan daha iyiyiz. En azından sorunlarımız olduğunda konuşabiliyoruz. Cenk beyin katkısı için teşekkürler.

F.B.

Sorunlar yaşadığım bir dönemde Cenk beyden danışmanlık aldım. Seanslar süresince sorunlarımın sebeplerini anlama ve çözme yollarını öğrendim. Kendimi biraz daha iyi tanıma fırsatı buldum. Eskisine göre daha huzurlu ve mutluyum. Yaşam kalitem arttı. Çok anlaşılır ve basit yöntemlerle çok etkili sonuçlar elde ettim.

Ş.G.T.

Cenk beye kilo sorunum için gittim. hayatım boyunca kilo alıp verdim. Artık bir şeyler değişmeli diyordum ki aradığımı buldum. Öncelikle bilinçaltı temizliğiyle geçmişimin duygusal yüklerinden kurtuldum. Bana gerekli olan doğru yeme davranışlarını edindikten sonra kilo vermeye başlamıştım ama en önemlisi de artık geri almıyorum.

M.T.

Ben Okb sorunu için cenk beye başvurdum. 6 ay süren hem ilaç hem de terapi süreci sonunda artık hissettiklerimi erteleyebiliyorum. Burada kullandığımız teknikler işlerimi çok kolaylaştırdı. Ama tam geçmiş değil çalışmaya devam ediyorum.

E.G.

Cenk beye kilo sorunum icin gelmistim ama ondan cok daha onemli birseyi cozmeme yardimci oldu. Asil icimde beni rahatsiz eden ve üzen onemli bir sorunu hallettim sayesinde. Kilo sonrasinda konu olmaktan cikti ve onda da basarili oldum, 10 kilo verdim. Iyi ki danisanin olmusum, ne zaman icimde bir cikmaza düşsem öğrendiğim teknikleri kullanıyorum ve cok faydasini görüyorum. Cenk beyin sayesinde kendimi daha dogru degerlendirmeyi oğrendim. Basarilarinin devamini diliyorum.

A.N.

Gerçekten çok ikna edici .Cenk Beyi herkese tavsiye ederim.Onun seansları sayesinde sigarayı bıraktım ve kendimi daha mutlu ve sağlıklı hissediyorum.Kesinlikle tavsiye ederim.Size yapacağı 1 saatlık hipnoz ve telkin ile sizin değiştiremediğiniz huylarınızı yada yapamadıklarınızı yapmanızı sağlayacak ve hayata daha bambaşka gözle bakacaksınız.Ben gittim gördüm ve beni kimse ikna edemez diyordum kitaplar okudum bir sürü yerlere gittim bunun için zaman ve para harcadım fakat hala sigara içiyordum ama Cenk bey sayesinde şimdi bıraktımm ve çok mutluyum..

S.G.

Cenk beye eşimden ayrıldıktan sonra girdiğim depresyon sonucunda geldim. Şema terapi ve Bilişsel terapi çalışacağımızı söylediği zamanı hatırlıyorum hiç gücüm yoktu. İnancımda... 3 ay gibi bir sürede ciddi ilerleme kaydettim. Sorunun çözümünün kendi içimde olduğunu ve yeterli kaynaklara sahip olduğumu gösterdi bana, daha önce farkında olmadan yaptığım tüm çarpıtmaların ve terkedilme şemasının kontrolü artık bende, kendisine teşekkür ederim.

M.A.

Terapistim Cenk KAHVECİOĞLU ile tanisana kadar üstesinden gelemediğim, kendi irade ve çabalarimla yenemediğim; kıskançlık, kuşkuculuk, kendine güvensizlik ve öfke kontrolü problemim vardi.Bu nedenlerden dolayi evliliğim de yurumedi ve bosandim.Tum olaylarin tek suclusu olarak kendimi gormeye basladim ve kendimi artik sevmemeye....uzun süre anti depresyon haplari kullanmaya basladim.Ancak bunun da gecici bir rahatlama oldugunu gordum.Esasinda benim psikiyatriste degil, sorunlarimi tümüyle aşmamda yardimci olacak iyi bir terapiste ihtiyacım vardi.Arkadaslarimin tavsiyesi uzerine Cenk Bey'le tanistim ve terapiye basladim.Bireysel, şema terapisi, hipnoz vs...tekniklerle, duzenli olarak terapi gormem sayesinde hayatimda bir cok seyin degistigini gordum.Her terapide ben de kendimi yeni taniyor gibi kesfettim.Kendimi sevmeye, kendime guvenmeye basladim.Kiskanclik ve kuskuculuk sorunlarimi da cozdugumuzu duşunuyorum.Her seyden once hayata daha guzel bakiyorum.Sihirli bi değnek olsa anca bu kadar degisebilir insan diye dusundugum cok olmustur.Isinde cok başarılı oldugunu gordugum ve dusundugum terapistim Sayın Cenk KAHVECİOĞLU' na sonsuz tsk ediyorum.

 

Yorum Göndermek İçin