Cenk Kahvecioğlu bİreysel / Çİft Terapİstİ

Zihin Gücüyle Nasıl Zayıflanır?

Şimdiye kadar zayıflamak için bir çok yol denediniz. Ama başarılı olamadınız ve artık kilolarla barışmaya ve onlarla yaşamaya kendinizi alıştırmaya çalışıyorsunuz.

Ama durun daha denemediğiniz bir yol var. Tamamen kolay ve basit bir yol önermek istiyorum size...

Hani sürekli yiyen ve zayıf kalan insanlar vardır. Bu insanların küçük sırlarından bahsetmek istiyorum. Bu sırrı fark eden ve uygulayanlar ideal kiloda kalmanın keyfini çıkartıyorlar. Bu kitabımda sizlere bu küçük sırrı paylaşmak istiyorum. Değişime hazır mısınız?

Fizyolojik br sorunu yoksa herkes kilo verebilir ama zaten esas mesele onu tutmaktadır. Yeme davranışlarınızı değiştirmedikçe bu kalıcı hale gelmeyecektir.

Kalıcı ideal kilo için hangi yeme davranışlarına ihtiyacınız var? ve bu davranışları en kısa sürede nasıl otomatik bir şekilde yani düşünmeden yapabilirsiniz? tıpkı yürümek gibi... Yapmanız gereken kitapdaki ip uçlarını öğrenmek ve davranış değiştirmek için var olan teknikleri uygulamak, kişiye göre değişsede kısa bir süre tekrarla yeni yeme davranışlarınızla kalıcı ideal kilonuza ulaşabilirsiniz.

 

Kitabımızı İnternet kitapçılarından bulabilir. Kitaba ait ses kaydını ücretsiz olarak aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Ses Kaydını İndir


E-mail: cenk@cenkkahvecioglu.com