Cenk Kahvecioğlu bİreysel / Çİft Terapİstİ

Hayatınızı Ertelemeyin...

Ertelemenin Üstesinden Gelmek

Zorluklarla baş etmenin iki yolu vardır…
Ya zorluğu değiştirirsin yâda kendini…
İlk lise yıllarında fark ettim. Şu lise bitsin hayat daha güzel olacaktı. Sonra üniversite mezun olunca iş bulunca evlenince mutlu olmayı beklerken bir baktım ki halimden memnun olmak için halen bekliyorum.
Halen beklide çocukların yeterince büyümediğini düşünüp onların büyümesini yada bir emekli olsam da rahat etsem diyoruz. Evet, kesin çocuklar büyüsün bak hayat nasıl daha rahat ve mutluluk verici olacak, yâda eşim bana daha iyi davranınca veya bir üst model arabayı alınca istediğim tatile çıkınca daha mutlu olacağım.
Dedikçe hayatı erteliyor ve kaçırıyoruz. Yıllar acımasızca akıp gidiyor tutana aşk olsun.
Yaşam her zaman zorluklarla dolu olacak bu herkes için böyle, bunu işin başında kabul edip yola öyle devam edebilmek için kendi derinlerimizdeki engelleyicileri korkularımızı keşfetmemiz onlarla nasıl başa çıkacağımızı bilmemiz için bu eğitimi uzun yılların birikimi sonucu ortaya çıkardık.
Evet, ertelemeden hemen şuan kurtulmak için en güzel fırsat bu…
Şuandan daha iyi bir an yok, okulu bitirmek için, kilo vermek için, çocuk sahibi olmak, bir işe girmek, evlenmek, zam istemek, boşanmak, şehir değiştirmek için en doğru zaman şuan…
Bunu nasıl yapabileceğinizi yıllarca verdiğimiz eğitimlerde ve bireysel danışmalarda hep anlattık uyguladık şimdi tüm bu bilgileri bir arada bulacağınız kolayca alıp uygulayabileceğiniz yöntemlerle dolu iki gün sizleri bekliyor…


Yolculuğunuzundan daha fazla keyif alabilmeniz için bekliyoruz…


Yer: Derin Koçluk Eğitim ve Danışmanlık
Telefon: 0536 7480820 / 0216 4646254
Mail: info@cenkkahvecioglu.com / cenk@cenkkahvecioglu.com
Tarih: 25-26/04/2015
Kontenjan: 15 kişi
Eğitmen: Cenk Kahvecioğlu

Kimler Katılabilir: Erteleme Konusunda Kendini Geliştirmek İsteyenler

Katılımcı Yorumları:

  • “Çok faydalı ve gerekli bir eğitimdi işime katkısı olacağını düşünmekteyim. Burada aldığım teknik ve yönlendirmeleri hem imde hem de aile hayatımda uygulayıp hem daha başarılı hem de daha huzurlu olacağıma inanıyorum.”
  • “İyi ki seçmişim bu eğitimi iş yoğunluğundan sıyrılıp değişik bir bakış açısı için çok faydalı bir eğitimdi. Teşekkür ederim.”
  • “Eğitimden çok memnun kaldım. Eğitici ve zevkli 2 gün geçirdim.”
  • “Cenk beyin anlatım tarzını çok beğendim. Özellikle gelişim alanı olarak gördüğüm bu eğitimde kendimi farklı bakış açıları ile değerlendirme fırsatı buldum. Katılıma teşvik etti. Değişiklik yapabilmek için bana cesaret verdi. Teşekkür ederim.”
  • “Bu eğitime öyle zamana denk geldi ki kendimde fark edipte düzeltmek istediğim özelliklerimle ilgili yapılması gerekenler. O kadar güzel ve eğlenceli bir sunum oldu ki öğrendiklerimi kesinlikle uygulayacağım.”
  • “Hem görsel hem de anlatış sunumu ile ilgili yeterli bilgi ve donanıma fazlası ile sahip bir eğitmenle ertelemenin üstesinden gelmek eğitimi çok zevkli hale gelmiş. Teşekkür ederim.”


E-mail: cenk@cenkkahvecioglu.com